Version 7 of Flash Player plug-in and JavaScript enabled are required!

Aktualności

 

BILANS BANKU ZA ROK 2016:
Aktywa/
Pasywa - zobacz
RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT - zobacz
OPINIA NIEZALEŻNEGO BIEGŁEGO REWIDENTA - zobacz


 


INFORMUJEMY, IŻ WPROWADZONO ZMIANY DO STRONY LOGOWANIA SIĘ DO INTERNET BANKINGU https://online.bsczechowice.com.pl/
Zmieniono interfejs, natomiast funkcjonalność i obsługa strony pozostała bez zmian.
Aby zapoznać się z nową wersją zapraszamy do obejrzenia filmików instruktażowych pod adresem
http://media.naszbank.pl/ib

---------------------------------------------------------------------

Związek Banków Polskich ostrzega przed fałszywymi wiadomościami e-mail, w których hakerzy podszywają się pod firmę Kaspersky (m.in. dostawcę usług anty-wirusowych) i informują o rzekomym wykryciu na smartfonie klienta złośliwego oprogramowania, które służy do kradzieży środków w bankowości elektronicznej. Aby zapoznać się z ostrzeżeniem Związku Banków Polskich kliknij ->.

Zalecamy, by w przypadku korzystania z telefonów z systemem Android, zawsze mieć wyłączoną opcję umożliwiającą instalowanie oprogramowania z nieznanych źródeł.

---------------------------------------------------------------------

Banki spółdzielcze „budują” nową szkołę

23 lipca br. odbyła się premiera teledysku z Golec uOrkiestra, który ma na celu zachęcenie do wsparcia projektu budowy nowej szkoły dla uczniów czechowickiej szkoły specjalnej. Mimo, że Golec uOrkiestra wystąpiła w teledysku nieodpłatnie do jego realizacji potrzebna była pomoc finansowa, której udzieliły m.in. banki spółdzielcze.
 
Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice Bestwina oraz Śląski Bank Spółdzielczy „Silesia” w Katowicach wymieniani są wśród sponsorów teledysku. Grono pedagogiczne, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach dziękują za bezinteresowną pomoc, dobrą wolę i wielkie serca. „Trzeba życzliwości i dobroci aby pomagać … trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody wytrwale i do końca wyciągać pomocną dłoń” – czytamy w podziękowaniach skierowanych do banków spółdzielczych, a zamieszczonych na końcu teledysku.
 
Jak informuje Zespół Szkół Specjalnych nr 4 infrastruktura obecnie zajmowanych budynków nie spełnia współczesnych standardów kształcenia dzieci niepełnosprawnych intelektualnie oraz ruchowo. Sam fakt, iż placówka mieści się w trzech budynkach powoduje znaczne trudności organizacyjne procesu nauczania. Ponadto szkoła nie posiada własnego zaplecza sportowego, stołówki oraz niezbędnych udogodnień dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo - stąd pomysł na powstanie teledysku, który ma na celu zwrócenie uwagi na problem i zachęcenie do wsparcia projektu budowy nowej szkoły.
 
Poniżej zamieszczamy link do wspomnianego teledysku.

http://www.youtube.com/watch?v=g9WTn9iOL18

---------------------------------------------------------------------

W związku z uruchomieniem przez Bank Mobilnej Usługi Internet Bankingu,

zapraszamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi dotyczącymi usługi,
pod adresem: http://media.naszbank.pl


----------------------------------------------------------------------------------------

W najnowszym czasopiśmie "GŁOS BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH" pojawiło się podziękowanie dla Naszego Banku. Dziękujemy za docenienie naszych starań dotyczących wspierania lokalnych działalności.
----------------------------------------------------------------------------------------

Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice-Bestwina został wyróżniony przez Grono Przedsiębiorców jako "Super Firma 2009".
Poniżej przedstawiamy zdjęcia z Gali wręczenia nagrody.Miło nam poinformować iż Nasz Bank został wyróżniony w Konkursie "Najdynamiczniejszy Bank Spółdzielczy 2009" 

Version 7 of Flash Player plug-in and JavaScript enabled are required!
500plus

BFG

EuroFATCA

o banku   |    historia   |    kredyty   |    rachunki   |    lokaty   |    kasa   |    aktualności   |    bezpieczeństwo   |    kontakt   |    bankowość online

Copyright 2008 by Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice Bestwina